Digitālā mārketinga aģentūra DEGO Interactive

Mēs esam draudzīga aģentūra ar kuru ir patīkami sadarboties.
Vienmēr pieejami, atvērti un zinām kā strādāt efektīvi.

DEGO Interacitive ir viena no tām retajām aģentūrām, kuru darba kvalitāte atbilst lielu starptautisku kompāniju kvalitātei, taču tajā pašā laikā nezaudē elastību un vieglumu izpildot nepieciešamos darba uzdevumus. Viņi nelasa domas, taču viņiem piemīt spējas ļoti ātri uztvert manas idejas, kā arī pielāgoties izmaiņām, kas rodās jau darba procesā. Es saņemu tieši to rezultātu kādu esmu iecerējis saņemt no profesionālas kompānijas.

Vasiliy Popov
Head of Mobile and User Experience, C.T.Co

Strādāt ar DEGO Interactive patiešām ir ļoti viegli. Es vienmēr varu būt pārliecināts par ātru projekta vadītāja reakciju, kā arī citu darbinieku darba izpildes augsto efektivitātes koeficentu. Ja ir nepieciešama nekavējoša palīdzība, tad pat brīvdienās un svētku dienās uz darbiniekiem no DEGO Interactive vienmēr var paļauties.

Rimants Vasilauskas
Zīmola attīstības vadītājs Līvu Alus, Cido Grupa

Veiksmīgi sadarbojamies ar DEGO Interactive kopš 2010 gada. Esam priecīgi par profesionālu pieeju darbam, draudzīgu un izprotošu attieksmi, iedziļinoties klienta vēlmēs, respektējot tās. Uzdevumi vai problēmu risinājumi vienmēr tiek veikti ātri un efektīvi. DEGO Interactive sniedz kvalitatīvu servisu. Varam teikt tikai labākos vārdus.

Dace Gersone
Design & Development Manager, Baltic Candles Ltd.

JAU0000 dienas

mēs piedāvājam kreatīvus un tehniskus risinājumus
informāciju tehnoloģiju sfērā

Dizainers gadā veic 2000 apgriezienus uz sava darba krēsla un salauž 5 zīmuļus.
Developer consumes 72 coffee cups per project.
Prāta vētras kulminācijas brīdī, mūsu komanda izšauj atmosfērā 8 idejas vienas minūtes laikā.